Vanzari
» Dealer chanel manager
» Direct Sales Account Manager

Tehnic
» Back Office & Customer Care Specialist
» Programator / Designer web - Junior

Programator / Designer web - Junior

Orasul: Bucuresti
Tip Job: Full time
Posturi disponibile: 2
Limbi Straine: engleza

CANDIDATUL IDEAL:

    ▪ Studii superioare in domeniul tehnic / informatic;
    ▪ Cunostinte de baza HTML, PHP, JavaScript, Baze de date;
    ▪ Analiza si intelegerea cerintelor specifice aplicatiilor WEB si implementarea acestora;
    ▪ Pregatirea de rapoarte (Crystal Reports constitue avantaj);
    ▪ Elemente design, prelucrare imagine;
    ▪ Capacitate de asimilare de noi cunostinte, autodezvoltare;
    ▪ Cunoasterea limbii engleze nivel avansat.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati si sarcini:
    ▪ Dezvoltarea portalului si aplicatiilor interne ale companiei;
    ▪ Analiza cerintelor companiei pentru necesarul de aplicatii interne;
    ▪ Propunerea de solutii si implementari care sa raspunda in mod optim cerintelor;
    ▪ Programarea noilor functii sau cerinte in aplicatiile existente, precum si dezvoltarea aplicatiilor noi;
    ▪ Asigurarea mentenantei si functionarii in parametrii a aplicatiilor existente;
    ▪ Relationarea permanenta cu solicitantii/beneficiarii interni ai aplicatiilor gestionate;
    ▪ Unificarea sistemelor IT software intr-o platforma integrata.

Oferta (bonusuri, beneficii):
    ▪ Bonusuri in functie de performanta;
    ▪ Mediu de lucru profesional, echipa tanara, dinamica;
    ▪ Abonament servicii medicale, telefon, laptop.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Idilis este primul operator din Romania care a implementat tehnologia 4G avand in prezent cea mai mare arie de acoperire pentru serviciile de comunicatii 4G din Romania.

Misiunea Idilis este de a oferi clientilor sai cele mai bune servicii de comunicatii 4G si de a le asigura un suport permanent pentru accesul neingradit la aceste servicii.

Valorile Idilis sunt integritarea, corectitudinea, loialitatetea fata de clienti si permanenta preocupare de a pune la dispozitia clientilor nostrii cea mai noua tehnologie disponibila pe plan mondial.

Daca impartasesti valorile Idilis te asteptam cu drag in randurile unei echipe tinere, dinamice , entuziaste si motivate!
Acasa | Servicii si tarife | Acoperire | Companie | My Idilis | Cariere | FAQ | ANPC
Puncte de vanzare | eShop | Legal | Linkuri utile | Contact | Responsabilitate sociala